Zdobądź dofinansowanie

Obszerna wiedza o możliwościach finansowania fotowoltaiki i zdobywane latami doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii dziś procentuje! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie masz możliwości dotacji.
Inwestycja w korzyści

Inwestycja w korzyści

Decydując się na rozwiązania fotowoltaiczne inwestujesz nie tylko w wydajne i bezpieczne instalacje, ale również w szereg korzyści. Zmniejszenie emisji CO2 i możliwość uzyskania finansowania, dotacji czy ulg podatkowych to tylko niektóre z nich!

Zwrot kosztów instalacji

Zwrot kosztów instalacji

W zależności od tego, czy zgłaszasz się do nas jako klient indywidualny, biznesowy czy też właściciel gospodarstwa rolnego, masz różne możliwości dofinansowania instalacji fotowoltaicznych, dotacji i ulg podatkowych. Skontaktuj się z naszych doradcą, aby dowiedzieć się więcej.

Oszczędność czasu, energii i pieniędzy

Oszczędność czasu, energii i pieniędzy

Zgłaszając się do specjalistów PROEKO, otrzymujesz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferujemy fachowe doradztwo na temat Twoich możliwości finansowania inwestycji fotowoltaicznej, bezpłatną wycenę, indywidualny projekt i sprawny montaż, a także pełną obsługę posprzedażową. Z nami nie będziesz musiał się o nic martwić.

Postaw na naszą wiedzę i doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań

Znamy branżę fotowoltaiczną od podszewki i chętnie pomożemy Ci zdobyć fundusze na instalację, która oszczędza pieniądze i ratuje naszą planetę. Skontaktuj się z nami!

Chcesz przejść na zieloną stronę mocy?